דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בפנים >> הסרת שיער בשסלפ ב IPL
 
הסרת שיער בשסלפ היא קיצור של הסרת שיער בשפם, בסנטר, בלחיים ובפאות. מילה של ראשי תיבות שהוצאו עוד משנת 2006 על ידי דניאלה בעלת המכון שידועה במגוון המצאותיה לשיפור והקלה במהלך העבודה.
אחת מהמומחיות של דניאלה היא הסרת שיער בפנים ובכלל זה הסרת שיער באוזניים ובנחיריים. ברוב המכונים אין נוהגים להגיד את האמת הכואבת שהסרת שיער בפנים שונה מאוד מהסרת שיער בשאר האזורים בגוף. כידוע אזור הפנים פעיל מאוד מבחינה הורמונאלית ורוב השינויים הפיזיולוגים שהאדם עובר ניתנים לאבחון בשינוי ויזואליות של הפנים, אם זה חיוורון, אדמומיות יתר, פצעונים וכדומה.
עקב הפעילות ההורמונאלית המוגברת בפנים, כמות הטיפולים גבוהה וכפולה משאר האזורים האחרים.
גם ההפרשים בין הטיפולים צריכים להיות הרבה יותר צפופים וצריכים להרחיק אותם זה מזה בהתאמה אישית למטופל.
בהתחלה רצוי שהמרווחים בין הטיפולים יהיו שבוע במשך לפחות ארבעה טיפולים ואחר כך להרחיקם לשבועיים ובהמשך לשלושה שבועות, עד שמגיעים למרווח של 28 ימים בין טיפול לטיפול.
סדרת הטיפולים צריכה להמשך במרווח זה, עד שהמטופלת, או המטופל מגיעים לטיפול כשמצב השיער בפניהם ירוד ואין צמיחת שיער על הפנים. מצב זה לכאורה מצביע שהגענו להסרה מוחלטת, אבל לא כך הדבר, אלא הדבר רק מצביע שהשורש מאוד קטן ואינו מכיל מספיק תאים על מנת לייצר את הכמות המתאימה לבנות את קנה השערה, אבל אל תדאגו, לשורש שמתחת לעור יש חיים משלו וקצב משלו ולא יעבור זמן רב עד שהתאים שמתחת לעור יכפילו את עצמם, יתרבו והשערה תבצבץ ותאמר "הנני כאן" ו "אותי לא הורגים כל כך מהר".
עכשיו אפשר להרחיק את הטיפולים בהדרגה לשבוע נוסף, כלומר לחמישה שבועות, בדרך כלל לפעמיים ואחר כך לשישה שבועות וכן הלאה.
בטיפולי הסרת שיער בפנים מפסיקים את הטיפולים כשהמטפלת מאבחנת עם זכוכית מגדלת מתאימה שהנקבוביות על גבי הפנים נסגרו ונאטמו כתוצאה מתהליך פיזיולוגי נורמטיבי של הגנת הגוף הנובעת מחוסר שימוש של הנקבוביות.
 
אם בתחילת הטיפולים מרווח הטיפולים יהיה כחודש בין טיפול אחד לטיפול הבא, הדבר רק יכול להגביר את הצמיחה של שיער הפנים.
 
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס

 
 
 
 
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים