דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער באוזניים >> הסרת שיער באוזניים – 40 ₪ בלבד
 

 

אנו יודעים שאחד מהתופעות הרומזות על הגיל אצל הגברים הוא הסימן של צמיחת שיער באוזניים הרומזת למעבר מבגירות לתקופת המעבר. המראה של שיער באוזניים אינו אסתטי ומטריד ביותר את הגברים. המודעות בעולם המערבי לתופעה היא גבוהה ומסתבר שהביקוש לטיפולי הסרת שיער באוזניים רק הולך וגדל והוא המבוקש ביותר.

זה לא מכבר שהחל גל של גברים בגילאי 35 ומעלה, שגילו את יתרונות הסרת שיער לצמיתות על מריטת שיער בפינצטה, בהרחקת שטיחי השיער באוזניים.
בהשוואה למחיר בטיפולי לייזר שעולים היום כ-1000 ₪ לעשרה טיפולים – בדניש קוסמטיקס תשלמו עבור טיפול בודד 40 ₪ בלבד (נכון ל 04.01.2011) בשעות הבוקר ומי שלא יכול להגיע בשעות אלה המחיר משעה 12:00 ועד 19:00 הוא 50 ₪ לטיפול.

בתרבות הטיפוח שמלווה אותנו, נמדדת צמיחת השיער באוזניים כהוכחה ברורה למעמד הגיל.
בעיית השיעור באוזניים היא עובדה שלא ניתן להתעלם ממנה והיא מטרידה יותר עסקנים שמתחככים במדיה התקשורתית הטלוויזיונית כמו ספורטאים, שחקנים, מנחים ופוליטיקאים וגם בעלי עסקים, עורכי דין, מנהלים, רופאים ומקצועות חופשיים בכלל.
גברים בגיל הפרישה כבר לא יכולים לבצע את הטיפולים האלו בגלל שהשערות הלבנות אינן מושפעות מהטיפול.
רצוי מאוד לגברים בגילאי השלושים פלוס להשיג את מרוץ הזמן ומי שחושב ששערות לבנות מופיעות ביום בהיר אחד טועה בגדול. הפיגמנטים הלבנים אינם נראים לעין בשלבים הראשונים, אלא רק שכבר מאוחר מדי.
רובם של הגברים במעמד הגילוח היומיומי מוסיפים גם ליטוש גימור ל הסרת שיער באוזניים. עצם הגילוח יוצר כהרגלו משטחי זיפים לא אסתטיים ולעיתים גם הדבר מביא להסרת עור ולפציעות.
 
מה גם שברור הוא ששיער באוזניים גורם למין הנשי דחייה ושלא לדבר כלל על המשקל הרב שיש לו במקרים שמחפשים בת זוג. נשים מייחסות לגבר מטופח מידה של קסם אישי ומשיכה וכשהן מסתכלות בגבר, ככל שיהיה לבושו ברמה אופנתית, הוא מסתיר את גופו ומה שנראה לעין הם האיברים הלא מכוסים כמו האוזניים, ואם הן לא מטופחות, לא היופי ולא הבגד יבססו את מהותו, אלא האוזניים.

הסרת שיער ב IPL היא השיטה המתאימה ביותר לטיפולי הסרת שיער באוזניים והיא גם הזולה והמהירה ביותר לקבלת תוצאות. מרגע שתתחילו את הטיפול תהיה השפעה ולעולם לא תצטרכו יותר למרוט שיער מהאוזניים ולא תהיו מוטרדים יותר.
משך הטיפול הוא פחות מחמש דקות ולאחר הטיפול כמות השיער הולכת ופוחתת באופן משמעותי והשיער מתדקק מטיפול לטיפול. כשמסיימים את הטיפול לא נשאר כל סימן לביצוע הטיפול.
הפיתוי לבצע את הטיפול נובעת גם ממהירותו וניתן לבצע את הטיפול גם בדרך לעבודה וממנה, או בהפסקת הצהריים כ lunch time treatment ואז אין פגיעה בשעות העבודה.
 
                   אוזן עם שיער בהיר - לפני טיפול                          אוזן עם שיער בהיר -  אחרי טיפול ללא כל השפעה
          

 
                          אוזן עם שיער חום בהיר - אחרי טיפול     אוזן עם שיער חום בהיר - אחרי טיפול - תקריב
         

" דניש קוסמטיקס - להיות חלקים במיוחד "

כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים