דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער באזור הדרום >> הסרת שיער באשדוד - הסרת שיער באיבר המין לגברים
 
כאשר תרגישו שאתם סופסוף יכולים להרשות לעצמכם ליהנות קצת מהכסף שהרווחתם, כדאי להשקיע קצת גם בעצמם, בגופכם. אפילו שאתם לא ממש מרוויחים הרבה תיווכחו לדעת שההוצאות הן בהישג ידכם, בכל אופן על פי מחירי הסרת שיער בדניש קוסמטיקס.
 
מכון דניש קוסמטיקס בעל ותק רב ומתמחה בטיפולי הסרת שיער לגברים, אליו מגיעים גם אלה שמחפשים הסרת שיער באשדוד בדרום וגם לקוחות ממרכז ומצפון הארץ.
רובם של הגברים מגיעים לבצע טיפולים ייחודיים שאינם מתאפשרים בשאר המכונים.
טיפולים להסרת שיער באיבר המין כמו הסרת שיער בפין ובאשכים שמכונה בקיצור פואש
(פואש = פין ואשכים).
 
אין לכם מה לחשוש מנזקים במערכת הרבייה הזכרית, כל שכן, הנורות המיוחדות שקיימות במכשיר מיוצרות בעבור דניש קוסמטיקס בלבד ואין לשום מכון בארץ את האפשרות לרוכשן מהיצרן בארה"ב. הנורות הייחודיות מיוצרות לדניש קוסמטיקס על פי דרישות ספציפיות שתוכננו לעבוד באזור האשכים.
הנורות הללו מאוד יקרות ושוות כל שקל שהושקע בהן.
ישנם גברים שלא מצליחים להביא לעולם ילדים בגלל רמת ספירת זרע נמוכה.
שימוש בנורות האלה מעלות את רמת ספירת הזרע ודניש קוסמטיקס גאה להיות חלק נכבד בהצלחה למשפחות שעוברות טיפולי הפריה.
 
לאחר שהחלטתם שאתם "הולכים על זה" תצטרכו לבחור מכון.
באינטרנט אתם משתגעים מרוב טקסט, אבל החשוב ביותר עבורכם הוא המידע. חפשו מידע שיגרום לכם להבין בצורה הגיונית ופרטנית. לא מידע כמו "תהיו חלקים", "תרגישו נפלא", "הסרת שיער במהירות", "הסרת שיער גם בקיץ".
חפשו מידע לעומקם של הדברים, כך שיגרום לכם ביטחון.
 
ברוב המכונים דורשים מכם להגיע לפגישת ייעוץ כדי לשמוע על השיטות להסרת שיער וגם, בלי שתדעו, על מנת לשכנע אתכם לסגור עסקה, פנים מול פנים מול ה "יועצת" היפיפייה. ה "יועצת" מגיעה מתחום המכירות והספקות לגבי הידע שלה בתחום הטכנולוגי והרפואי די מפוקפק.
יועצות שיש בידן תעודת רופאה, או תעודת קוסמטיקאית רק ממשרד העבודה הן "יועצות אמיתיות" שעברו הכשרה מטעם משרד הבריאות ומודעות היטב להקשר שבין המכשיר לעור.
 
מי שמעוניין לעשות הסרת שיער ומה שמונע ממנו לבצע את ההסרה עקב חשש מקרינה חשוב שיתעמק בקריאה בנושאים הבאים:
על המכשיר להסרת שיער: סוגי קרניים (אינפרא, אולטרא, כחול, ירוק ועוד), אורכי גל (ננומטר) והתאמתן לסוג הטיפול, עוצמת חום (טמפרטורה), עוצמת אור (ג'אוול), לחץ גאז הקסנון בנורות (ככל שהלחץ גבוהה עוצמת הכאב נמוכה והסכנה מקרינת אולטרא סגול נמוכה) וכדומה
 
ידע על סוגי עור: גווני עור, עוביי עור, מוצא (שיוך למדינות מסוימות מצביע על פיגמנט חוסם, לדוגמא פרסי, סורי,מצרי, רומני), תרופות הגורמות פיגמנטציה בחשיפה לאור / לאורכי גל בתדרים גבוהים ועוד
 
ספק אם מי מכם העיז פעם לשאול על תעודת הסמכה כלשהי.
 
ובכן, השיטה להסרת שיער לצמיתות היא ב IPL ולדילול שיער היא הסרת שיער בלייזר.
מכיוון שקרן הלייזר היא קרן מלאכותית ולא טבעית ההגדרות שלה היא בתחום האינפרא אדום בלבד, בגבולות ספציפיים של אורכי גל וכל מה שמחוץ לתחום הגבולות המוגדרים אינה נחשבת קרן לייזר.
לכן קרן לייזר היא קרן אינפרא אדום גרידא.
אבל בניגוד לסברה ש IPL  מכונה אינפרא אדום, ה IPL הוא הבזק אור הדומה מאוד לפלאש המופיע בשעת צילום המופעל על מנת להאיר את החדר בכדי שזיהוי העצמים והגוונים בחדר יהיו גבוהים.
ההבזק החזק ב IPL גורם לאינפרא אדום שבקרבו להינעל על הגוון בו היא נספגת הכי הרבה והוא הגוון הכה.
 
השיטה ב IPL מותאמת לכל גווני העור והשיער, להוציא שיער שיבה ושיער בגוון ג'ינג'י.
IPL פועל על שיער בהיר רק אם אורך הגל שמופק מהמכשיר מגיע ל 1,200 ננומטר
 
לבעלי עור כהה הסרת שיער בלייזר, לא רק שלא תהיה פחות אפקטיבית, יתרה מזו, תהיה מסוכנת ותגרום לכוויות. ואילו הסרת שיער ב IPL תתאים להם יותר בגלל שעוצמת האור תמקד את האינפרא אדום לשיער הכהה יותר מאשר לגוון העור הכהה. במקרה שכזה העבודה תתבצע על עוצמת חום נמוכה ביותר למניעת כאבים שייווצרו מספיגה של חום ממוזער בעור השחום.
 
לבעלי עור בהיר ושיער כהה הסרת שיער בלייזר יעילה רק בתקופה הראשונית של הטיפולים. לאחר שהשיער מתבהר כתוצאה שנגרמת מהטיפולים, קרן הלייזר אינה מזהה את השיער הבהיר ולכן צריך להמשיך בטיפולי IPL.
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים