דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער במפשעה >> הסרת שיער במפשעה משנה את ההשתנה
 
כיוון השיער במפשעה הוא מבחוץ פנימה, אל עבר הפות. השיער מכוון את זליגת הזיעה לכיוון הפות מכיוון שאזור זה פעור ומהווה סכנה לחדירת חיידקים. הזיעה החומצית אינה מאפשרת ומונעת התפתחות חיידקים לא רצויים הגורמים למחלות (פתוגנים).
 
בתקופה הפרימיטיבית, לא היו קיימים תנאים היגייניים ולכן נוכחות השיער הייתה חשובה. עם הקידמה התנאים הסניטריים השתפרו וניקיון הגוף תפס מקום נכבד בחיי היומיום ויחד עם האופנה, השאיפה לגוף חלק הפך את השיער ללא רצוי.
הסרת שיער במפשעה לנשים הפכה להיות כדבר מובן מאליו והסרת שיער לגברים לצמיתות תופסת היום מקום אפילו יותר גבוה מאשר אצל הנשים.
 
רוב הנשים מסירות שיער במפשעה גם באזור השפתיים. השיער באזור השפתיים בשעת הטלת שתן לוכד את הנוזלים ומכוון את השתן למרכז. נשים רבות שהסירו שיער בשפתיים מודעות לתופעה, רק בדיעבד, שבשעת הטלת שתן במקומות ציבוריים במצב של עמידה חלקית, כשאין שיער בשפתיים, השתן מנותב לשפתיים וזולג החוצה בשעת הטלת שתן וגורם להרטבת האסלה ומתיז גם על הגוף ועל הבגדים.
התופעה אינה קיימת במצב של ישיבה מוחלטת, אלא רק במצב בו נמנעים מלשבת על האסלה.
 
בנוסף לכך קיימת בעיה הפוכה כשלא מסירים את כל השיער במפשעה. במשך הזמן אנו מזדקנות והשיער שנותר, הופך לשיער שיבה ומלבין.
התמונה הנגלית לעין היא מפשעה בעלת שיער לבן.
 
בעקבות שתי התופעות המוזכרות, נוצרה דילמה והתלבטות, האם לבצע הסרת שיער במפשעה הכולל גם את השפתיים, הסרה שנקראת מפשעה ברזילאית, או להשאיר את השפתיים שעירות.
 
אז לפני הסרת שיער במפשעה, חשוב לדעת ולשקול היטב מה את מעדיפה יותר: בעיה בהטלת שתן, או שיער שיבה בעתיד. העתיד הזה, יתכן שיופיע כבר מאמצע שנות השלושים.
 
הסרת שיער במפשעה לצמיתות מבצעים בעזרת קרני אינפרא אדום.
הסרת שיער באינפרא אדום אפשר לבצע בשיטת הסרת שיער בלייזר ולקבל דילול שיער והן ב הסרת שיער ב IPL ולקבל הסרה לצמיתות.
מכיוון שקרן הלייזר חזקה מאוד היא גורמת יותר לפיגמנטציה ולכן העדיפות להסרת שיער במפשעה תהיה על ידי הסרת שיער ב IPL.
 
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים