דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בידיים
הסרת שיער בידיים          
 
השיער בידיים מפוזר בצורה לא אחידה. עוביו, אורכו וצבעו משתנה לאורך כל היד. מסביב לאזורים שנראים לעין כמוקרחים וחלקים, השיער קצר יותר, דק ונראה כאילו בהיר יותר, אבל לא כך הוא הדבר, אלא, הצבע של השיער הדק, זהה לחלוטין בצבעו לצבע השיער העבה. צפיפות הפיגמנט הנותן לשערה את הצבע, זהה בשיער הדק לצפיפות שבשיער העבה ובגלל שכמות הפיגמנט בשיער העבה גדולה יותר, נראה לעין, כאילו הוא כהה יותר.
 
דוגמא טובה לכך היא, כשנצייר קו דקיק עם טוש שחור, ולידו נצייר פס עבה עם טוש שחור. למראית עין, נראה, כאילו הפס כהה יותר, וזאת בגלל שהוא בולט יותר, אבל הוא זהה בצבעו לפס הדקיק.
ככל שמתרחקים מהאזור החלק, השיער מתעבה בהדרגה וכן גם מתארך. זאת ההוכחה לעובדה, שכל שערה שונה מהשערה השכנה לה, ואין לעיני האדם מסוגלות להבחין ברזולוציה של השוני הקיים.
לגיל השיער יש משמעות רבה - לשערה ותיקה יש שורש גדול יותר ועמוק יותר, מאשר לשערה צעירה,  כמו שתיל ועץ – משמע שלשיער עבה יש אורך חיים גדול יותר מאשר לשיער דק.
באותה המידה, גם צבע העור בידיים שונה מאזור לאזור וצבע השיער מותאם ומזדהה לגוון העור בו הוא גדל.
לכל שערה יש אורך חיים וגיל שונה משכנתה ובכך נשמר האיזון שכאשר שערה נושרת, היא מקבלת גיבוי משכנתה שצומחת לידה. אילו כל השערות היו נושרות באותו היום, היינו נותרים קרחים. גם החיים (הילודה) והמוות (התמותה) על כדור הארץ נשמרים אודות לכך, פחות או יותר, אחרת היינו מגיעים, או להתפוצצות אוכלוסין, או לדילול אוכלוסין.
 
לאחר שהבנו את עובדת העובי, הגיל, הצבע והאיזון, נשליך את זה על הסרת שיער בידיים.
 
העובי: שיער מכיל כמות גדולה יותר של פיגמנט ולכן סופג כמות גדולה של קרן אינפרא אדום.
 
הגיל: שורש גדול יותר ועמוק יותר – רחוק מפני העור – להמתת השורש נצטרך לבצע כמות גדולה יותר של טיפולים, כי התאים שבתחתית השורש רחוקים יותר. על השערות העקשניות האלה, אנו מתגברים בסוף.
 
הצבע: ככל שעוצמת הצבע כהה יותר, התכונות שלו לספיגה גבוהות יותר – לעור כהה (תימנים וכדומה) יש יתרון בגלל שהשיער עליו נושא פיגמנט כהה.
 
האיזון: לא לשכוח שבתחילת הטיפול, לא כל השערות נמצאות – חלקן בשלב של ניוון וחלקן נשרו. רק לאחר שלושה חודשים מתחילת הטיפול, שערות אלה תופענה מעל פני העור והשורש שלהן יקבל את הטיפול הראשון – לכן המגמה והתכלית בטיפולים הן הסרת שורשי השיער.
 
כשנשים מגיעות לטיפולי הסרת שיער בידיים הן מתבקשות לגלח את השיער, אך ורק פעם אחת. את הגילוח יש לבצע שלושה ימים לפני הטיפול הראשון.
 
כשגברים מגיעים לטיפולי הסרת שיער בידיים הם מתבקשים לגלח את הידיים שלושה ימים לפני הטיפול הראשון. אח"כ הגילוח מתבקש מהם, בהתאמה לצמיחת השיער שלהם. לכל לקוח הצמיחה שונה ולכן אין נוסחה אחת לכולם, אלא טיפול מותאם ייחודי לכל מטופל.
 
הטיפול השני, לנשים ולגברים יתבצע לאחר שבועיים. השלישי לאחר שלושה שבועות והרביעי והבאים אחריו, לאחר ארבעה שבועות. כך עד הטיפול העשירי. אח"כ מרחיקים את הזמנים, כל אחד על פי ההתקדמות.
 
לאחר הגילוח, השיער ממשיך לגדול ומגיע לאורך של 1 מ"מ עד 2 מ"מ, בהתאם לתכונות של כל מטופל.
השיער שצמח בשלושת הימים האלו למימדים של 1 מ"מ מרמז שיש לו שורש חלש ולכן הסבירות שההצלחה לקטול אותו תהיה גבוהה יותר מאשר שיער שצמח למימדים של 2 מ"מ, שהשורש שלו עמוק יותר.
 
אצל נשים וגברים, לאחר הטיפול הראשון, השיער הקוצי שהיה, נשרף עד לקו העור ובסיום הטיפול, נותרות נקודות בגוון כהה יותר מהצבע הטבעי של השיער. כמעט כל חומר שנשרף מותיר אחריו שאריות שריפה, כגון פיח שחור שמתפורר - כאפקט הגפרור השרוף.
מיום הטיפול, עד הטיפול הבא, השערות שנשרפו מתנתקות מהקנה, אליו הן היו מחוברות. לא כולן בבת אחת, אלא כל שערה, בהתאם לרמת ההיחלשות שלה מהטיפול.
יחד עם זאת, ישנן שערות, שאפילו שהן עבות, כהות ובשרניות, שהן לא מתנתקות, בגלל שהמסה שלהן גדולה מאוד ויציבה. הן נמנות עם השיער שמתגברים עליו בסוף.
 
הנשים תגענה לטיפול השני, כאשר רמת הגוון של קצה השיער בדרגה יותר כהה, כי השיער עבר שריפה, ולכן רמת הספיגה של קרני האינפרא תהיה גבוהה יותר. משמע, שבטיפול השני, השלישי וכן הלאה, הצלחת הטיפול תעלה, עד לנקודה שרוב התאים המייצרים את הפיגמנט (המלנוציטים) יהרסו. בשלב הזה (בערך לאחר חצי שנה, בטיפול השמיני), רוב השיער כבר אינו צומח והשיער הנותר, דליל מאוד, דק מאוד ובהיר וכמעט בלתי ניראה. הטיפול בשיער בהיר מתבצע עם נורות המספקות הבזק חזק מאוד, הנועד להאיר את האזור המטופל ובכך לגרום לקרן האינפרא לזהות ולהבדיל בין גווני השיער לגווני העור.
 
הגברים יגיעו לטיפול, בדומה להגעה של הנשים, עם הבדל קטן אחד, הכרוך בגילוח. לגברים השיער צומח מהר יותר, עקב רמה גבוהה יותר של ההורמון הגברי – הטסטוסטרון, המאיץ את צמיחת השיער.
גברים המעוניינים להימנע מגילוח, יכולים לצופף את מועדי הטיפול בחודשיים הראשונים, אך הדבר יגרום להם לעלות נוספת של שני טיפולים מעל המצופה.
 
תקופת הטיפולים נמשכת כשנה וחצי – בין 15 ל 20 טיפולים.
כמובן שישנם לקוחות שעושים זאת במספר נמוך יותר והמאפיין אותם הוא שרובם נמנעים מלהיחשף לשמש. לא מדובר בשיזוף, אלא בחשיפה. כלומר, שהייה בשמש מאפשרת לגוף לספוג, גם דרך הבגדים, קרני UV, הגורמים לגוף לייצר ויטמין D, הגורם להתחזקות שורשי השיער.
 
אם החלטתם לבא, אז שיהיה לנו בהצלחה !!!

הסרת שיער בידיים לגברים - אמה שמאלית - לאחר הגילוח - לפני טיפול ראשון


הסרת שיער בידיים לגברים - אמה שמאלית - לאחר הגילוח - רגע לאחר הטיפול ראשון


הסרת שיער בידיים לגברים - אמה שמאלית כפופה - 30 יום לאחר הטיפול הראשון - ללא גילוח - רגע לפני הטיפול השני


הסרת שיער בידיים לגברים - אמה שמאלית כפופה - 30 יום לאחר הטיפול הראשון - רגע לאחר הטיפול השני
 
 
 
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס

 
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים