דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בפין ובאשכים >> הסרת שיער בזין
 
טיפולי הסרת שיער בזין ובביצים, הם מסוג הטיפולים שנותנים הרגשה טובה וגברית.
הטיפולים מטפחים את הרעננות הגופנית. הסרת שיער באיבר המין מגבירה את האון הגברי ונותנת יתרונות בהעברת מסר מסויים אל בת הזוג.
כיום רוב הגברים מטפחים את המפשעה שלהם, אם זה בגילוח, או בשעווה באופן קבוע.
חלקם, בעלי האומץ והסיבולת לכאב, מסירים שיער בשעווה. את השיער באזור איבר המין אפשר להסיר בקלות וללא כאב בשיטת IPL, אלא שאין כיום מכונים בעולם שמסירים שיער במפשעה באזור הפין ובאשכים.
 
בעבר, גם בדניש קוסמטיקס נמנעו מלבצע הסרת שיער באיבר המין הגברי ולא בגלל המבוכה, אלא מכיוון שהפין והאשכים מהווים איבר רגיש לחום ולקרינה ועד שהמכון לא חקר את הנושא לעומק ווידא שלא יגרם נזק, לא בוצעה הסרת שיער בפין ובאשכים.
 
למעשה, אסור בכלל לבצע הסרת שיער באזור האשכים!!!
לא בלייזר, לא ב IPL ולא באפילציה!!!

 
הנורות שמסופקות עם המכשירים שהוזכרו, אינן מתאימות, אבל, בדניש קוסמטיקס פותחו נורות מיוחדות להגברת הפוריות. הנורות האלה מגבירות את ספירת הזרע ומתאימות במיוחד לגברים שקיימת אצלם ספירת זרע נמוכה.
 
מרגע שהאישה מקבלת את המחזור, עד הביוץ ישנם שבועיים של המתנה. בזמן הזה הגבר מבצע ארבעה טיפולים צפופים שגורמים לחילוף (מטבוליזם) חומרים מוגבר באזור הערמונית. ספירת הזרע עולה (באופן זמני) ואחוז קליטת הזרע עם הביצית עולה.
 
במשך הזמן, ממש במקרה, הובחן שטיפולים אלה גרמו להקרחות באזור האשכים וכך בעצם עלה הרעיון הייחודי שכן אפשר לבצע הסרת שיער בפין ובאשכים בביטחון מוחלט, אלא שרק בדניש קוסמטיקס קיימות הנורות האלה ולכן לא קיים שום מכון בעולם שיכול לתת ביטחון שלא יגרם נזק.
 
ההבדל בין הנורות שפותחו בדניש קוסמטיקס לבין הנורות המסוכנות של המכשירים, הוא באורך הגל שהנורות מפיקות.
בנורות המסוכנות קיים אורך גל קצר יותר ולכן קיימת בהן קרן אולטרא סגולית שפוגעת בבלוטת הערמונית ובכך מקטינה את אחוז יצירת הזרע בגברים.
 
השערות הסובבות את איבר המין מסתירות ומקטינות את החשיבות של האיבר החשוב ופעולת הסרת שיער באיבר המין, משאירה את איבר המין גלוי, במרכז העניינים ומהווה כמעין הילת אור המעצימה את האיבר, כאילו אומר: "הנני כאן"!!!
 
כמו שעיצוב הגוף מייצב את הזהות הגברית, כך גם הסרת שיער בזין ובביצים.
 
הסרת שיער בפואש (בפין ובאשכים), נותנת הרגשת ניקיון ואסתטיקה לגוף ומעצימה את ההרגשה בשעת משגל ובפרט במין אוראלי כלפי האישה.
 
בדניש קוסמטיקס מבצעים הסרת שיער בזין ובביצים בביטחון ולא קיימת שום אופציה לפגיע במערכת הרבייה הגברית.
15 שנים של ניסיון ועשרות אלפי מטופלים מרוצים שביצעו כבר הסרת שיער באיבר המין הוכיחו את עצמם.
 
כשגברים מתקשרים אלי למכון על מנת לבצע הסרת שיער במפשעה, רובם נתקעים, לשונם נדבקת לחיכם כשהם רוצים להגיד את המילים: זין, ביצים, פין או אשכים, פשוט לא יוצא להם.
לכן המצאתי לכבודם את המילה "פואש", שאינה מזכירה ולו במעט משהו שקשור לאברי המין.
פואש היא מילת קיצור לפין ואשכים.
פין ואשכים
 
בדניש קוסמטיקס מחלקים את המפשעה לשני חלקים:
חלק אחד: פואש
והחלק השני, שהוא כל השאר נקרא: משולש
 
הסרת שיער בפואש צורכת מספר טיפולים גדול יותר - פי 4 יותר מאזור המשולש - וזאת בגלל שכמות ההורמון הגברי טסטוסטרון (המגביר את צמיחת השיער) גבוהה בפואש פי 4
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים