דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בגב כפות הידיים
הסרת שיער בגב כפות הידיים          
 
ישנם אזורים בגוף האדם שהם חשופים כל הזמן ובהם פגעי הטבע נותנים את אותותיו. התוצאה של הנזק  המצטבר, רומזת לעיני המתבונן את גילו של האדם. האזורים החשופים ביותר, בסדר יורד, הם: הפנים, הצוואר, הדקולטה (מחשוף החזה), הידיים והרגליים.
אנו נתמקד במאמר זה באזור הידיים.
בארץ שלנו, מזג האוויר בקיץ חם ולוהט וקרינת השמש חזקה מאוד, הידיים חשופות ולאורך השנים הן ניזוקות.
בתקופת החורף, הידיים אומנם מכוסות עד לכף היד, אבל גם בחורף ישנם ימים רבים שטופי שמש ואזור גב כף היד חשוף גם לשמש וגם לקור.
 
עד אמצע שנות העשרים, הנזקים שהצטברו אינם גלויים לעין, אולם בגילאי 25+, פגעי מזג האוויר מתחילים להופיע והנזק ניכר וניראה לעין אצל מבוגרים. בנוסף, בגב כף היד ובאצבעות, לרוב האנשים, ישנן שערות, מי יותר ומי פחות ולכן, הביקוש ל הסרת שיער בגב כפות הידיים, נפוץ יותר אצל גברים מאשר אצל נשים, שהולכות כבר על הסרת שיער בידיים בשלמותן.
 
הטיפול בגב כפות הידיים עורך כ 5 דקות והוא זול במיוחד, כך שחבל לוותר עליו. מחיר טיפול הסרת שיער בכפות ידיים הוא 50 ₪ בלבד בשעות הבוקר, נכון לתאריך 01.01.2013
חשוב לרחוץ את הידיים עם סבון לפני הטיפול ולהימנע ממריחת קרם ידיים.
שלושה ימים לפני הטיפול הראשון בלבד, יש לגלח את גב כפות הידיים. מי שכפות ידיו שעירות מאוד (ראה תמונה מס' 3) ואינו מרגיש נוח להסתובב כך שלושה ימים, יכול לספר את השיער במכונת תספורת, ממש באותו היום והכל בתנאי שגובה השיער לא יעלה על 1 מ"מ.
 
בזמן הטיפול, השיער נשרף ולאחר ימים אחדים, חלק מהשיער מתנתק מהקנה אליו הוא מחובר. זה אינו מצב של נשירה, כמו שרובינו נוטים לחשוב, אלא, תוצר לוואי של שריפת תאים חלבוניים. נשירה היא תהליך פיזיולוגי בתקופת חיי השערה.
לאחר שהשערה מתנתקת מהקנה, הקנה הנותר בנקבובית, נדחף החוצה על ידי התאים החיים הנותרים, שלא נפגעו בשורש.
את הטיפול השני מבצעים לאחר שבועיים, את השלישי לאחר שלושה שבועות ואת הרביעי לאחר ארבעה שבועות. אחר כך, מגיעים לטיפול כל ארבע שבועות, עד למצב שרואים שלא קיימת צמיחה כשמגיעים לטיפול, כל לקוח וההתקדמות שלו.
יש לכל לקוח תיק טיפולים וקיים מעקב קפדני בכל תקופת הטיפול.
 
נכון שבהתחלה, לאחר שמתגלחים, המראה אינו מלבב, אבל הוא חד פעמי ונמשך לכל היותר שבוע ימים.
קו השיער בחלקה העליון של כף היד, ניראה לא טבעי (ראה תמונה 2) לאחר הגילוח, אבל לאחר עיצוב מתאים, הקו מטשטש (ראה תמונה 1).
 
מי שמאוד שעיר ביד, מומלץ שיעשה מספר טיפולים להסרת שיער בידיים וזאת בכדי לקבל דילול שיער שייתן מראה טבעי.
הטיפול אינו כואב כלל ולאחריו אין אדמומיות.
ככלל, בטיפולי הסרת שיער בגב כפות הידיים, רצוי להימנע מחשיפה לשמש.
ההשפעה של הטיפול באזור כפות הידיים, נחשב למהיר ביותר מבין כל האזורים בגוף והתקופה לקבלת תוצאה רצויה, היא בין חצי שנה לשנה, הדבר תלוי בתגובת השיער של הלקוח במפגש עם קרן אינפרא אדום.
 
תמונה 1:
גב כפות ידיים – לאחר 4 טיפולים שהתבצעו במהלך 6 שבועות.

 
 
תמונה 2:
גב כפות ידיים – מראה לאחר גילוח ראשוני ולפני הטיפול הראשון – מכאן והילך, לאורך כל תקופת הטיפולים, חל איסור להתגלח.
קו השיער מטשטש לאחר כשבוע ומעוצב באופן כזה שיראה טבעי.

 
 
תמונה 3:
לפני גילוח ולפני תחילת הטיפול הראשון – הגילוח במכונת תספורת התבצע רגע לפני הטיפול, על מנת לחסוך אי נעימות. את הטיפול הראשון במצב זה, מומלץ להתחיל בחורף בגלל שהמשך היד שעיר.

 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס

 
 
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים