דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער לגברים >> הסרת שיער באזורים אינטימיים
 
המלצה בעילום שם.
בשנה האחרונה, החלטתי להיפטר מהשיער בפין ובאשכים (בפואש כמו שדניאלה מדניש קוסמטיקס מכנה זאת). אם כבר מדברים על שיער מיותר, נראה לי שריכוזו הגבוה ביותר הוא באזור הזה. אצלי השיער קשה ועבה ולפני שהתחלתי את טיפולי הסרת שיער נהגתי לגלח את האזור הזה ולאחר שגילחתי תמיד יצאו פצעים, קוצים לא נעימים ובסופו של דבר השיער נהיה פראי יותר.
מעטים האנשים שמוכנים להסיר שיער במקומות האינטימיים על אחת כמה וכמה באשכים.
לטענת כל המטפלים, המקום רגיש מאוד ועוצמת החום עלולה לפגוע בפוריות.
 
תגובתי לכך היא פשוטה מאוד:
ראשית, לא נמצאו מחקרים המוכיחים שטיפולי IPL באשכים קשורים לבעיות פוריות.
שנית, מתחושה אישית שלי, עוצמת החום שמופעלת היא מאוד נמוכה ולא מורגשת. יתרה מזו, רמת החום במקלחת חמה שנמשכת דקה אחת בלבד עלולה להוות סיכון גדול יותר.
 
ולתגובת דניש קוסמטיקס:
הנורות שהם עובדים איתם מסופקות באופן בלעדי, על פי דרישה ייחודית באורכי גל ארוכים מהמקובל בהסרת שיער ושאינן קיימות במכוני הסרת שיער באזורים אינטימיים.
 
קודם לטיפול, דניאלה הנחתה אותי מתי וכיצד מתגלחים. ובנוסף, למקרה שאשכח פרטים מהשיחה, הפנתה אותי לעמוד באתר בשם:
"הכנות לקראת טיפול להסרת שיער בפין ובאשכים".
 
אני מודה שכשהגעתי היו לי חששות לא קטנים. בכל זאת, לא כל אחד יודע לעבוד עם מכשיר IPL. לאחר התשלום והסבר קצר על מהלך הטיפול – הרגע הגדול הגיע.
דניאלה החלה להסיר את השיער ודאגה לא לפספס אף שערה. כל הטיפול ארך פחות מחמש דקות. בסה"כ היה קליל ולא כואב בכלל.
את התוצאות ראיתי כבר מהטיפול הראשון, למרות שדניאלה אמרה לי שאראה תוצאה, רק לאחר הטיפול הרביעי, לקראת הטיפול החמישי (דניאלה אינה מבטיחה דברים שהיא לא בטוחה במאת האחוזים).
השערה השחורה נשרפת, הופכת לכהה יותר וכעבור שבוע וחצי נופלת מעצמה. והתחושה? כמות הפצעים שנגרמו עקב הגילוח פחתו ונעלמו כמעט לחלוטין.
תחושת הקוצים הלא נעימה הולכת ופוחתת, האיבר נראה גדול ומרשים יותר ובסה"כ, ההרגשה מצוינת.
אני מגיע מאשקלון שבדרום עד לרעננה, (היום, המכון להסרת שיער בקרית גת) רק בשביל לעבור את הטיפולים. נסיעה בלתי נסבלת בייחוד בשעות העומס, אך שווה את המטרה.
אז למה דניש קוסמטיקס?
 
 1. דניאלה היא היחידה בארץ שמוכנה לעשות גם את איזור האשכים (ותאמינו לי, בדקתי הרבה מקומות). רוב המטפלים נרתעים מכך, כי אין בידם משגת את הנורות המתאימות ועל הדרך מרתיעים את המטופלים.
  דניאלה דואגת להסביר שאין כל סכנה בכך ומדגישה שהטיפולים אינם פוגעים בפוריות.
   
 2. להבדיל ממכוני לייזר אחרים, בדניש קוסמטיקס אתה מגיע לדניאלה שמטפלת בך ושמכירה אותך. יודעת בדיוק אילו חלקים לעשות, ולא צריך להזכיר לה בכל פעם מחדש.
   
 3. טיפול מקצועי ולא מתקמצן. למה אני מתכוון?
  דניאלה דואגת לא לפספס ולו שערה אחת. במידת בצורך היא חוזרת על המקום שוב פעם. מניסיוני האישי, כאשר מפספסים שערות מתקבלת תוצאה סופית שאינה נראית טבעית במיוחד. אדרבא, במכונים גדולים יותר, קורה לא אחת שהמטפלים עושים טיפול על מנת לצאת ידי חובה. לא אכפת להם אם הם מפספסים כמה שערות פה ושם.
   
 4. כדי לשוות לתוצאה מראה אחיד יותר, דניאלה תגלוש לאזורים שאינם כלולים במחיר ולא תגבה עליהם סכום נוסף.
   
 5. זמינות תורים. בשונה מהמכונים הגדולים, לא צריך להמתין שלושה חודשים לקביעת תור. קביעת התור נעשית לפני ביצוע הטיפול באופן בהיר, ברור ומסודר.
   
 6. עמידה בזמנים – נכנס בזמן ויוצא בזמן. אין עיכובים מיותרים ואין איחורים.
   
 7. ובקיצור אם בא לך יחס אישי, טיפול מקצועי, אמין ואיכותי, מכון דניש קוסמטיקס הוא הפיתרון בשבילך כי הוא מניב תוצאות משביעות רצון ומהירות.
 
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים