דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בפין ובאשכים >> איך עושים במכון הסרת שיער בפין ובאשכים
 
לפני שאתה קורא את המאמר הזה, מומלץ לך לקרא קודם את הסרת שיער בפין ובאשכים
 
אחרי שכבר העזת להרים טלפון, שהודרכת והוסבר לך ואחרי שקבענו תור, אתה אצלי במכון, 5 דקות לפני הזמן (לא לשכוח).
 
אנחנו קמים מהמשרד ונכנסים לקליניקה. בינינו חוצצת מיטת הטיפולים ואתה צריך להתפשט מולי. אני יודעת שהמצב מביך ואני אומרת לך שכל היום אני רואה פינים, אשכים, פותים ופיי טבעות וזה דבר שגרתי אצלי.
 
אתה מתפשט ומוריד את התחתונים. לפעמים הפין עומד ולפעמים לא – כל מצב, הוא מצב טבעי ואנושי. אתה נשכב על הגב, כאשר רגליך מפושקות אל מחוץ למיטה ואחר כך אתה תקבל ממני משקפי הגנה להגן על עיניך מפני ההבזקים.
לפני שאני מתחילה לעבוד, אני מראה לך את ראש המכשיר, מפעילה את המכשיר ומשחררת הבזק אור, שתדע למה לצפות. אני מדריכה אותך שתצטרך לעזור לי בטיפול. לפעמים צריך להטות את הפין ימינה, או שמאלה, על מנת לקבל מתיחת עור ושטח פעולה שטוח, שיאפשר הצמדה מלאה של ראש המכשיר אל העור וימנע בריחת אור.
 
בהתחלת טיפולי הסרת שיער בפין, העוצמה של המכשיר נמצאת על הדרגה הנמוכה ביותר ואני מתחילה את הטיפול כמה שיותר רחוק מהפין, על מנת לתת לך את התחושה באזור פחות רגיש, טרם ההגעה לפין. אני מעלה את העוצמה, ולאחר אישור ממך עוברת על האזור שמסביב לפין, בחלק העליון של המפשעה, על קו התחתון של המשולש ועד שאני מגיעה לפין. על מנת להסיר שיער בפין, אני צריכה שוב אישור ממך, אם להמשיך באותה העוצמה, או להוריד אותה.
 
חשוב לי שתהיה אמיתי. אצלי, אתה לא צריך להיות גיבור ולהוכיח לי יכולות של מגלומניות.
 
כל כמה הבזקים, אני שואלת שוב ושוב, אם דרגת החום מתאימה ואני יודעת שאני קצת נודניקית, אבל זה בא מדאגה. התפקיד שלי זה לדאוג וחס וחלילה לא להיכנס לשגרה, כי כל לקוח מרגיש אחרת ואני צריכה להיות תמיד ערנית.
 
כשאני עוברת לאשכים, אתה צריך להרים את הרגליים על המיטה, לכפל את הברכיים ולהטותם כלפי חוץ. בטיפולי הסרת שיער באשכים, גם אם אתה לא רוצה, אני מורידה את דרגת החום. זהו טיפול ראשון שלך אצלי והאשכים רגישים יותר. תסמוך עלי שאתה והם בידיים טובות, משני המובנים.
 
גם באשכים, תתבקש להרים אותם על מנת לאפשר לי להסיר את השיער שמתחתם, עד לכפלי הישבן הקרוב – ליצור גימור מושלם.
 
לאורך כל הטיפול, אני אגיד לך, איזה שיער נשרף יותר ואיזה פחות. שיער שנשרף, קלט יותר חום ושיער שנשרף פחות, קולט פחות חום, דבר המעיד על כמות ההשפעה של הטיפול. השיער בכל המפשעה שלך לא באותו צבע וכך גם גוון העור ולכן יהיו אזורים שיושפעו פחות, שם תיאלץ לעשות יותר טיפולים.
זהו, סיימנו את הטיפול, אתה יכול להתלבש.
משך הטיפול הוא כ 5 דקות, אולם הטיפול הראשון נמשך יותר בגלל שאני שמה דגש רב לתגובת העור להבזק האור.
 
אם אתה מעוניין לבצע הסרת שיער באברי המין הכולל פין ואשכים, פשוט תאמר מפשעה ברזילאית ואם אתה רוצה להסיר שיער רק באיברי המין תאמר הסרת שיער בפואש (בפין ובאשכים: המצאה שלי).
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס

 
 
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים