דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בפין ובאשכים >> הסרת שיער לגברים באזורים אינטימיים לשיפור הסקס
 
פעם היינו יפים רזים וחטובים והזיכרון של הימים שעברו מציק ומטריד אותנו לא פעם. את התקופה הזו לא ניתן להשיב, אבל ניתן לשפר, גם מבחינה נפשית וגם מבחינת המראה. הסקס שהיה, הוא לא הסקס של היום והחשק נרדם היכן שהוא. שיער הערווה נראה כמו חלקת שדה בור לא מטופחת והשיער בבית השחי שופע ומבצבץ בין הזרועות לחזה וגורם לריחות לא נעימים.
אתם רוצים להיראות ולהרגיש טוב ובשביל זה אתם צריכים להשתנות ולהתאים את עצמכם להרגלים העכשוויים.
נכון להיום (2013), כמות הגברים המגיעים להסרת שיער בפין ובאשכים היא מהגבוהה שידע המכון: 99% מהגברים. ויחד עם התופעה הזו, גוברת הסרת שיער בפי הטבעת והסרת שיער בבית השחי.
הגברים כבר לא מתביישים לדבר על זה ונהפוך הוא, הם גאים להתפעל ולהראות לבת זוגם את היצירה החדשה.
 
הגברים עצמם טוענים בפניי שטיפולי הסרת שיער בפין ובאשכים שיפרה את ביצועי הסקס שלהם והעלתה את מספרם.
 
כשאזור החלציים נקי משיער אין ריח גוף חריף והפין בולט יותר, כלומר ניראה ארוך יותר מכיוון שהשיער הסתיר כמה סנטימטרים מאורכו. באשכים ומתחתם, השיער שגדל לעבר פי הטבעת נעלם וכל האזור התיפייף. ביחסי מין אוראליים (באמצעות הפה) ואנאליים (מגע בפי הטבעת) אין יותר הדחקה מלבצעם.
 
אני יודעת שרובכם חוששים מלבצע באזורים האינטימיים הסרת שיער מתוך דאגה לפגיעה במערכת הרבייה הזכרית. כדאי לדעת שבטיפולי הסרת שיער בפין ובפרט בהסרת שיער באשכים, עוצמת החום שתקבלו תהיה העוצמה המתאימה באופן מבוקר ספציפית לסיבולת החום שלכם.
הכאב והתגובה לפגיעה מנזק שעלול להיגרם לכם, נעוצה במערכת העצבים המשמשת כמקור התראתי לנזקי גוף. והאינדיקציה הטובה ביותר לאבחן נזקים היא הרפלקס המהווה תגובה לחום יתר שהגוף שלכם סובל. לכן, לא משתמשים במשחות מאלחשות באזורים אלו על מנת שתרגישו את החום. בטיפולים עצמם, תתבקשו להודיע לי שאינכם מרגישים את החום ולבקש ממני להעלותו והפוך, להורידו באם חם מדי עבורכם.
 
מה שכן מסוכן לאברי המין הן קרינות ממושכות הנפלטות מטלפונים סלולאריים הנמצאים בכיס המכנסיים הפולטות קרינת תדר נמוך לפרקי זמן ממושכים באופן קבוע ותרופות אנטיביוטיות ואחרות שמחלישות את יצירת הזרע.
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים