דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בפין ובאשכים
הסרת שיער בפין ובאשכים          
 
טיפולי הסרת שיער בפין ובאשכים, הם מסוג הטיפולים שנותנים אנרגיה לנפש הגברית ומטפחים את הרעננות הגופנית. הסרת שיער באיבר המין מחדשת את האון הגברי ונותנת יתרונות בהעברת מסר מסויים, באופן גלוי אל בת הזוג. רוב הגברים מטפחים את המפשעה שלהם. חלקם מגלחים באופן קבוע וחלקם, בעלי האומץ והסיבולת לכאב, מסירים את שיער הערווה בשעווה. את השיער באזור איברי המין של המפשעה, אפשר להסיר בקלות וללא כאב בשיטת IPL, אלא שאין כיום מכונים שמסירים שיער במפשעה באזור הפין ובאשכים.
בזמנו, מכון דניש קוסמטיקס נמנה עם מכונים אלו ולא בגלל המבוכה, אלא מכיוון שהפין והאשכים מהווים איבר רגיש ועד שהמכון לא למד על האיברים האלו כדי להיות בטוח שלא יגרם נזק, לא בוצעה הסרת שיער בפין ובאשכים.
מסתבר, שהפין והאשכים אצל הגבר, הם אברים שבתקופה העוברית היו השפתיים והדגדגן בעובר הנקבי, עד שהעובר קיבל את סוג המין וההיפך. האשכים במין הזכרי, הם השפתיים במין הנקבי והפין במין הזכרי הוא הדגדגן במין הנקבי. אם נשים מסירות שיער בשפתיים (מפשעה ברזילאית), אז גברים יכולים להסיר שיער באשכים. בדגדגן אין שיער ולכן אין סיבה למסיבה, אבל בפין יש שיער, אמנם לא אצל כל הגברים, ואפשר להסיר ממנו את השיער באופן מבוקר יותר ומבלי לגרום נזק.

השיער הסובב את איבר המין מסתיר ומקטין את החשיבות של האיבר החשוב ופעולת הסרת שיער באיבר המין, משאירה את איבר המין במרכז העניינים ומהווה כמעין הילת אור המעצימה את האיבר, כאילו אומר: "הנני כאן"!!!

חלקם הגדול של הגברים נתקלים בקשיים בתכנון ועיצוב המפשעה בשעת גילוח, או בהסרה בשעווה והסרת שיער ב IPL פותרת להם את הבעיה.

כמו שעיצוב הגוף מייצב את הזהות הגברית, כך גם הסרת שיער בפין ובאשכים.
הסרת שיער בפואש (בפין ובאשכים), נותנת הרגשת ניקיון ואסתטיקה לגוף ומעצימה את ההרגשה בשעת משגל ובפרט במין אוראלי כלפי האישה.

הסרת שיער בפין ובאשכים מתבצעת על ידי חום ואברי המין עמידים בטמפרטורת חום מסויימת. דוגמא טובה לכך היא, במים חמים במקלחת. כשמבצעים הסרת שיער ב IPL ניתן לשלוט על רמת החום של ההבזק הנפלט מהמכשיר. לכל גבר יש רגישות שונה לחום ולכן מבצעים את הטיפול בעוצמה המתאימה לו.
אני מניחה שאם נניח קוביית קרח על הפואש (הפין והאשכים) לזמן קצר, לא יקרה כלום. באותה המידה, גם הבזק אור, לא יזיק – בדוק כבר באלפי טיפולים.
חלקו התחתון של הפין, פחות רגיש לחום מאשר בחלק הקרוב לראש הפין והאזור התחתון של האשכים רגישים יותר לחום מהאזור העליון.

כשגברים מתקשרים אלי למכון על מנת לבצע הסרת שיער במפשעה, רובם נתקעים, לשונם נדבקת לחיכם כשהם רוצים להגיד את המילים: פין ואשכים, פשוט לא יוצא להם. ולכן המצאתי לכבודם את המילה "פואש", שאינה מזכירה ולו במעט משהו שקשור לאברי המין.
פואש היא מילת קיצור לפין ואשכים.

פ = פין
ואש = ואשכים

אם אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער באברי המין הכולל פין ואשכים, פשוט תאמרו מפשעה ברזילאית ואם אתם רוצים להסיר שיער רק באיברי המין תאמרו הסרת שיער בפואש.


 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "

כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס


 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים