דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בבית שחי >> הסרת שיער מחירים - בבית שחי ב 30 ₪ בלבד
 

 

קיץ 2011 הגיע ובגלל שהגוף חשוף וגלוי, השיער על הגוף מפריע יותר מאשר בתקופת החורף.
זה הזמן שטיפולי הסרת שיער בבית השחי חייב להתבצע בגלל שבית השחי חשוף והשיער שעליו לא מאפשר אפילו להרים את היד. בקיץ באופן כללי, הטיפולים תופסים נתח גדול יותר באזורים שמסתתרים מתחת לבגד הים וטיפולי הסרת שיער בבית השחי וטיפולי הסרת שיער במפשעה גבוהים מאשר בתקופת החורף. בנוסף למראה המיוחל, חם מאוד והזיעה שמצטברת על השיער, נותנת הרגשה לא נוחה ודוחה, לכן צריך להקל על ההרגשה ולהסיר מהר את השיער.
בתקופת הקיץ רוב האנשים הולכים עם גופיות ועם חולצות קצרות שרוול. אנו נוהגים לבצע פעולות עם הידיים כשאחת מהפעולות הבולטות היא הרמת הידיים כלפי מעלה וגם כשאנו רוצים להניח משהו על מדף, או לפתוח ארון ופעולות פשוטות כמו סירוק השיער ונפנוף היד לשלום נמנעות מאיתנו בגלל הבושה שיש לנו שיער מתחת לידיים בבית השחי. בביצוע פעולות פשוטות שכאלו אנו עלולים לחשוף את השלילי לעיני חברינו ולכן אנו מקפידים מאוד לא לצאת מהבית, אלא אך ורק אם דאגנו קודם להסתיר דברים מביכים.
 
כשמדובר על נשים, הן דואגות להתגלח יומיום, או למרוט את השיער עם שעווה, אחת לתקופה, כאשר הן חייבות לתת אורך אופטימאלי של שיער לאחיזת השעווה ולכן נאלצות להסתיר את בית השחי עד ליום המריטה ודואגות לשים חומרי ריח ומנטרלים המונעים הפרשת זיעה.
 
וכשמדובר בגברים, ישנם כאלה שגם שידיהם שמוטות לצדדים, השיער מבצבץ מבית השחי ומה גם, שאצלם כמות הזיעה גבוהה יותר מאשר אצל נשים ולכן הם דואגים לשים לאחר מקלחת דאודורנטים מנטרלי זיעה בדרגת אחוז גבוהה שמכילים חומרי בישום.
 
גם אצל נשים וגם אצל גברים השיער בבית השחי הוא לא אסתטי, אולם משום מה, רק הנשים מבצעות הסרת שיער בבית השחי. אבל לאחרונה, ישנם גברים שמעיזים לבצע הסרת שיער באזור זה, או דילול שיער בבית השחי. בדרך כלל רובם מגיעים מתחום הספורט המתעמל בחדרי הכושר, הם עברו כבר הסרת שיער בפלג גופם העליון וכהשלמה למראה האסתטי, הם מוסיפים גם את בית השחי. הדבר אינו ניראה נשי מכיוון שרובם בעלי גוף בריא ומצ'ואיסטי.
בתאריך 22.06.2011 יצא מכון דניש קוסמטיקס במבצע חסר תקדים להסרת שיער באזורים שונים בגוף במחיר של 30 ₪ בלבד לטיפול בודד. לקוחות שהגיעו בתקופת המבצע וראו תוצאות מהירות להעלמת השיער החלו לבצע הסרת שיער גם באזורים אחרים.
 
הסרת שיער בבית השחי גורמת לנקבוביות שהכילו בעבר שיער, להסגר ולהיאטם. לאחר אטימתן של הנקבוביות, כתוצאה מחוסר שימוש ומחוסר פעילות, חלה ירידה משמעותית בכמות הזיעה המופרשת על ידי הגוף לאזור זה.
 
 
" דניש קוסמטיקס - להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים