דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער לגברים >> הסרת שיער לגברים בגב ללא גילוח
 

גב של גבר הוא מאוד מושך כאשר הוא חלק ובפרט עם הוא גם מוצק, הוא לא חייב להיות שרירי, אבל הוא חייב להיות חלק. כשגבר מסיר חולצה בחברותא, באופן אוטומטי כל המבטים מופנים לעברו ואם הגב שלו יהיה שעיר, הוא יביך את עצמו. גברים מרגישים גברים כאשר הם מושכים ומפתים ואין מה לעשות נגד חוקי הטבע – לזכרים בטבע יש את האגו הגברי של חוזק ועוצמה וזה מתבטא קודם כל במראה. המראה נועד מלכתחילה לסקרן, ללכוד ולסובב עיניים והוא משפיע ויכול לעזור בכל מיני תחומים של החיים, במציאת עבודה, במציאת בת זוג, בשיווק וכדומה.

 
גבר חושב: "אני יפה – משמע אני קיים" וזה מספק את שני הצדדים ולכן המשפט הזה הוא מאוד מציאותי.
אבל הגב הוא לא לבד וכשמביטים על הגב, רואים שהוא מחובר לכתפיים ושניהם יחד מהווים מכלול אחד של המשכיות ולכן גם הכתפיים, כשהן חלקות, הן מוסיפות יופי למראה הכללי.
 
מה לעשות שלא כל הגברים נולדו חלקים ורבים הם הגברים שיש להם גב שעיר ולהסיר שיער מהגוף הוא לא דבר יוצא דופן, אלא פעולה שמין ההכרח, אבל עמידה בתור ל הסרת שיער בגב היא לא נעימה ואולי קצת מביכה את אלה שעוד לא התרגלו להיחשף למה שכבר הפך בציבור להרגל.
תמיד יש פעם ראשונה. הסרת שיער לגברים בגב חייבת בסופו של דבר להתבצע וטוב יותר מוקדם מאשר מאוחר מכיוון שכל יום שעובר עם השיער על הגב הוא יום שהפסדתם אילמלא היה שם ובנוסף, אל לכם לשכוח ששיער בסופו של דבר יהיה לבן, מתישהו בעתיד הוא יופיע לביקור קבוע. כשהשיער יהיה לבן והעין שלנו תזהה שהוא לבן, לא תוכלו לעשות יותר הסרת שיער בגב כי אין כיום אפשרות להסיר שיער לבן, להוציא הסרת שיער באפילציה חשמלית, כלומר עם מחט ושזה לא בא בחשבון, בגלל הכאב הבלתי נסבל ובפרט אם מדברים על גברים, שהם בעלי סיבולת כאב נמוכה בדרך כלל.
 
היות והתחרות בתחום הסרת שיער לצמיתות גדולה מאוד, העסקה והמחיר שתקבלו כאן, היא עסקה שלא תמצאו בשום מכון אחר להסרת שיער. 150 ₪ (נכון ל 01.01.2015) לטיפול הוא מחיר זול לכל הדעות, אולם הוא לא בא על חשבון השירות ולא בטוח שמחיר כזה יוצע לכם בעתיד בשנית.
תקבלו את המחיר הזה, באם תגיעו לטיפולים המוזלים שמוצעים בשעות הבוקר. מחיר כל טיפול בשעות מוזלות הוא 150 ₪ לטיפול, אבל אם תגיעו עכשיו ותכנסו ל "מבצע על הבטן, או על הגב" תקבלו חבילה של 10 טיפולים במחיר 1,400 ₪ בלבד.
 
מכון דניש קוסמטיקס הוא מכון עם מוניטין וותיק בתחום הסרת שיער לצמיתות. לא היו לו (טפו... טפו...) תביעות על נזיקין וגם לא יהיו לו וזאת בגלל המקצועיות של בעלת המכון, דניאלה הט, בתחום וגם הפדנטיות שבדם שלה ובאופייה. הפרפקציוניזם הוא סוד ההצלחה!!!
 
 
" דניש קוסמטיקס - להיות חלקים במיוחד "
 
 
 

 


+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים