דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער ברגליים >> הסרת שיער ברגליים - כוויות בהסרת שיער בלייזר
 
שמי אביאל והיום אני בן 32 . לאחר שהשתחררתי מהצבא, החלטתי להסיר שיער שהציק לי ברגליים. לפני 10 שנים התחלתי את הטיפולים ב "נאטורפיל".
בצעתי אצלם הסרת שיער ברגליים לצמיתות והבטיחו לי שהתוצאה בהסרת שיער תיראה כבר לאחר שלושה טיפולים ושמספר הטיפולים יהיה ללא הגבלה, עד לתוצאה הרצויה.
רק היום, בדיעבד אני שואל את עצמי, אם ההבטחה הייתה לשינוי שיראה לאחר שלושה טיפולים, מדוע נותנים את האפשרות ללא הגבלת מספר הטיפולים. לכל החיים? מה, אני אבוא כל החיים? כבר חלפו עשר שנים.
בהתחלה הגעתי כל 3 חודשים, כי אמרו לי שזה שייך לתקופה של צמיחת השערות ומטיפול אחד לשני התחילו להאריך לי את מועד הטיפולים, עד לשני טיפולים בשנה.
אומנם, בחלק התחתון של הרגל ישנה תוצאה יפה, אבל בירכיים בחלק האחורי, שם בשעת הטיפול אני לא יכול לראות מה עושה המטפלת, נשארו פסי שיער בדומה לזברה שזה כל כך מגוחך.
את הטיפול האחרון איני יכול לשכוח והוא ילווה אותי כנראה כל חיי.
בכל טיפול שהגעתי טיפלה בי מטפלת שונה ובטיפול האחרון המטפלת הייתה חדשה וללא ניסיון. היא צלתה אותי כמו שצולים סטייק על הגריל, הכאב היה כאב תופת ואני זעקתי לשמיים. החדר הסריח עור חרוך ובקשתי ממנה להפסיק את הטיפול כי לא יכולתי לעמוד בצריבות שהיא גרמה לי.
באותו הטיפול נשבעתי שאני לא חוזר יותר ולא אכפת לי הכסף. הרגשתי כמה שהם לא מקצועיים ולא אחראיים וכמה דביל אני שנגררתי כל כך הרבה שנים.
הגעתי הביתה בקושי. לא יכולתי לשבת באוטו, הירכיים שלי בערו.
הדבר הראשון שעשיתי שהגעתי הביתה, זה מקלחת קרה להפיג את השריפה.
למחרת כשביקרתי אצל רופא עור, כשכל אחורי הירכיים שלי שלפוחיות מלאות בנוזל, הוא נתן לי משחת סילברול, קופסא של 200 גרם שאחסנתי במקרר ועזרה לי מאוד.
לקחתי שבוע חופשת מחלה מהעבודה, כי לא יכולתי ללכת מרוב כאב ובטח לא לשבת.
 
אני זוכר שכשהתחלתי את הטיפולים, המכשירים היו ישנים והם פעלו לאט והטיפול היה נמשך כשעה וחצי. עם השנים הם השתכללו, כך חשבתי, והמכשירים כיום עובדים יותר מהר.
היום אני יודע שהמכשירים של היום יותר משוכללים לטובת העסק ולא לטובת המטופל.
לאחר למידה מעמיקה בתחום השכלול הזה, התברר שבמכשירים הישנים ה "קבל" שהוא רכיב אלקטרוני (המתפקד בדומה לסוללה שבטלפונים הניידים) היה נטען 100% והטעינה המלאה לקחה זמן. היום קיצרו את זמן הטעינה לשליש מהזמן ולכן הקבל נטען 33% , מה שמקצר את הטיפול בשליש וגם את ההשפעה וכך אפשר לטפל ביותר קליינטים. בשלושה קליינטים במכשיר להסרת שיער חדיש, במקום קליינט אחד במכשירים הישנים.
 
בקיצור שילמתי על טיפול מלא וקיבלתי כוויות ב הסרת שיער ברגליים, הרבה עוגמת נפש וצלקות בירכיים.
וזה מבאס שבכל פעם שאני הולך עם מכנסיים קצרים, שואלים אותי על הצלקות.
בהתחלה חשבתי לתבוע אותם, אבל אין לי חשק לחזור ולהתעצבן שוב ושוב.
 
לאחר האכזבה שחוויתי, אני לא ממליץ ללכת לנאטורפיל ולא לשום מכון שגובה את התשלום מראש ומבטיח טיפולים לכל החיים, כלומר אחריות לכל החיים.
שקונים דירה במיליוני שקלים לא מקבלים אחריות כל החיים.
 
איבדתי אמונה במכונים הגדולים, עד שבשנה האחרונה, החלטתי להיפטר מהשיער בפין ובאשכים (בפואש כמו שדניאלה מדניש קוסמטיקס מכנה זאת) ונדהמתי לגלות את ההבדלים בין מכון להסרת שיער פרטי קטן לבין המכונים להסרת שיער הגדולים.
 
המשכתי את טיפולי הסרת שיער ברגליים בדניש קוסמטיקס ואפילו אין צורך לגלח את הרגליים לפני כל טיפול, חוץ מלפני הפעם הראשונה.
 
דניאלה, בעלת המכון דאגה להסביר לי חצי שעה בטלפון ולוודא שהבנתי את תהליך הסרת השיער.
תוך שמונה חודשים סיימתי את הטיפולים.
היא היחידה שטיפלה בי ושהכירה אותי. ידעה בדיוק למה באתי, ולא הייתי צריך להזכיר לה בכל פעם מחדש.
הטיפול היה מקצועי ודניאלה עובדת עם זכוכית מגדלת לאורך כל הטיפול ודואגת לא לפספס ולו שערה אחת ובמידת הצורך היא חוזרת על המקום שוב פעם.
כדי לקבל מראה אחיד יותר, דניאלה גולשת לאזורים שאינם כלולים במחיר ולא גובה עליהם סכום נוסף.


זמינות התורים קצר בהרבה ושונה מהמכונים הגדולים שאצלם צריך להמתין שלושה חודשים לקביעת תור. קביעת התור מתבצע בהגעה לטיפול באופן מדוייק, ברור ומסודר כשהיומן הפגישות שלה פתוח לפניי.


עמידה בזמנים: אני נכנס בדיוק בזמן שקבענו ויודע מתי אצא וזה מאפשר לי לתכנן את היום ללא עיכובים מיותרים וללא איחורים.
 
בקיצור אם בא לך יחס אישי, טיפול מקצועי, אמין ואיכותי, דניש קוסמטיקס הוא הפיתרון בשבילך!
 
 
 
 
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים