דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בסנטר
הסרת שיער בסנטר          
 
הסרת שיער בסנטר מיועדת לנשים ולא לגברים מכיוון שלגברים, השיער בסנטר הוא טבעי וכשהוא צומח בסנטר אצל נשים התופעה נראית מוזרה.
השיער בסנטר אצל נשים מצביע על שינוי הורמונאלי ועל רמת הורמון גברי גבוה מהרגיל.
אפשר לדבר על הסיבות, אבל הפיתרון לבעיה נמצא בעדיפות גבוהה יותר, מאחר ולא כן, לא הייתן מגיעות למאמר זה.
אני משערת שרוב הנשים שהתופעה קיימת אצלן, נוהגות למרוט בעזרת פינצטה את השערות הבודדות העבות ואם ישנן פלומות רבות, הן מסירות שיער בשעווה. אסור בהחלט לנסות אפילו להעביר סכין גילוח (או משחה להסרת שיער) על עור הפנים, כי אז התוצאה תהיה הפוכה ותגרום לשיער לצמוח כהה יותר ועבה יותר.
המראה מציק ומטריד ואתן מעוניינות בפיתרון סופי לשיער בסנטר, או גם בשאר האזורים בפנים.
 
שיער בפנים מופיע באזור השפם, הסנטר, הלחיים והפאות ולכן מכונה בפי, בקיצור: שסלפ.
שפם סנטר לחיים פאות
 
אזור הפנים הוא אזור שנחשב לאזור מיני, כלומר, הוא מושפע משינויים הורמונאליים נקביים וזכריים כאחד. רוב השינויים המתחוללים בגופנו, אם זה לחצים נפשיים, טראומה, דיאטות, נטילת תרופות, שינויים בתזונה, היריון, חולי, עליית טמפרטורת הגוף, שינוי בלחץ דם, שינויי אקלים ועוד, עשויים להתבטא במראה הפנים.
כמות ההורמונים בפנים הוא גבוה מכמות ההורמונים בגפיים, בגב ובבטן ואל תצפנה שתקבלנה טיפול דומה לאזורים האלה. אזור הפנים עדין מאוד ולכן מספר הטיפולים יהיה כפול, הן בגלל עוצמת החום הנמוכה שמחייבת והן בגלל כמות ההורמונים הגבוהה.
שוחים נגד הזרם, מתמידים ולבסוף מנצחים.
 
באם הסרתן שיער בשעווה טרם טיפולי הסרת שיער בסנטר, יש להמתין עד לצמיחה של שיער מעל לפני העור. הסרת שיער לצמיתות בפנים, ניתן לבצע על ידי קליטה של קרן אינפרא אדום בשיער ולכן חשוב שהוא יהיה נוכח בתחילת הטיפול. ובאותה המידה, אם מרטתן שערה בפינצטה, השורש שלה לא יקבל טיפול, מאחר והוא אינו מקושר לשערה שצריכה לקלוט את קרן האינפרא אדום ולכן לא נוכל לפגוע בשורש של אותה שערה ולמנוע ממנו מלהתפתח.
 
כלל ראשוני הוא הכנת הפנים לפני הטיפול. הפנים חייבות להיות ללא חומרי כיסוי, כגון קרמים, מייק אפ, סומק וכדומה. חומרים אלו מהווים שכבה חוסמת לאינפרא אדום, או אפילו, באם הם מכילים חומרי הבהרה, הדבר יגרום לפיגמנטציה בעור הפנים.
זכורנה לשטוף היטב את הפנים במים וסבון לפני כל טיפול ומומלץ להשתמש בסבון תינוקות נוזלי – ג'ל. לסבון תינוקות דרישות יצרניות גבוהות המונעות גירויים בעור ולכן הוא מומלץ לשימוש קבוע.
 
על מנת לפגוע בשורש השערות ולהקטין בו את מספר התאים שבונים אותו, יש לבצע טיפולים בתדירות גבוהה יותר. טיפול אחד בשבוע, במשך ארבע שבועות, בעוצמה נמוכה, לא יגרום נזק לפנים ויחד עם זאת יגרום נזק לשורשים מתחת לפני העור.
רק לאחר שהורדנו את כמות התאים שבונים את השורש ניתן להרחיק את מרווח הטיפולים לעשרה ימים ואחר כך לשבועיים, על פי צמיחה של המטופלת. לכל אחת בהתאמה.
בכל פעם מרחיקים את מרווח הטיפולים, עד שמגיעים אחת לחודש. מסיימים רק לאחר שהנקבוביות של השיער בפנים נסגרות והעור חלק למשעי.
 
הפתרון לצמיחת שיער בסנטר, הוא הסרת שיער בסנטר לצמיתות.
 
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים