דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בלחיים
הסרת שיער בלחיים          
 
הראל הגיע אלי כשהיה חייל בסדיר. ממבט חטוף עליו הבנתי שהוא סובל מבעיית שיעור יתר בכל הגוף. מה שהכי הפריע לו זה השיער בין הגבות והשיער בלחיים. מכיוון שהראל סובל מפצעי אקנה בפנים, הבהרתי לו שהחיידק (פרופיוניבקטריום אקנה - Propionibacterium acnes) הגורם לאקנה מעודד את צמיחת השיער. החיידק נמצא בבלוטת החלב, הצמודה לזקיק השערה, המפרישה שומן המהווה מצע טוב להתפתחות החיידק. כאשר נחסל את השיער, נחסל גם את בלוטת החלב ואיתה גם את החיידק ובכך נטפל גם בשיעור היתר וגם נפתור לו את בעיית הפצעים.
 
הכל טוב ויפה, אבל הדבר כרוך במספר רב של טיפולים. גם לולא הפצעים, מספר הטיפולים הוא כפול בפנים, עקב הפעילות ההורמונאלית, אז על כמה וכמה כשיש לך פצעים על הפנים. "צריך סבלנות", אמרתי לו, כי הדרך ארוכה לפניך. ובזאת התחלנו את דרכנו במאבק להמתת שורשי השיער עם החיידק הטפיל.
 
על מנת להשפיע דרמטית על צמיחת השיער בלחיים ובין הגבות, עשיתי לו טיפולים אחת לשבוע בחודש הראשון. יידעתי אותו קודם לכן שארבעת הטיפולים הראשונים, דינם כטיפול אחד באזור שאינו הורמונאלי ולכן יראה את השינוי הראשון, רק לאחר ארבעה טיפולים. לאחר מכן כל שני טיפולים נחשבים לטיפול אחד, מאותה הסיבה.
 
רק לאחר כשסיימנו את ארבעת הטיפולים, הראל העלה חיוך על פניו ועד אז הוא היה קצר רוח. לאחר כמה טיפולים נוספים הפצעים נעלמו ביחד עם השיער ובכל זאת המשכנו את הטיפולים מכיוון שנותרו תאים של השורש מתחת לפני העור, תאים שאין אפשרות להבחין בהם.
כאשר השערות נפלטות החוצה והנקבוביות נסגרות מסיימים את סדרת הטיפולים.
 
באופן כללי, אצל כולם, הסרת שיער בלחיים והסרת שיער בין הגבות לוקחת יותר זמן מאשר בשאר האזורים בגוף.
הטיפולים המומלצים באזור הפנים מבוצעים בהסרת שיער ב IPL ולא בלייזר מחשש לכוויות ופגיעה בראייה שעלולות להיגרם מקרן הלייזר.
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים