דניש קוסמטיקס  
 

דף הבית >> הסרת שיער בנחיריים
הסרת שיער בנחיריים          
 
כשאנחנו צעירים יש לנו שיער פלומתי בנחיריים שבאף. שיער זה מכונה "שיער סיסי". שיער סיסי הוא פלומתי ודק מאוד ותפקידו לקלוט חלקיקים הנמצאים באוויר וללכוד אותם. בכך נמנע מחלקיקים אלו מלהגיע למערכת הנשימה.
בשלב מסוים בחיינו, לאחר תקופת ההתבגרות ולאחר תקופת הביניים, הגוף מתארגן לתקופת המעבר ומכין עצמו לקראת תקופת ההזדקנות. אחד מהתופעות הנפוצות היא הופעה של שיער טרמינאלי בנחיריים ותהליך זה יכול להתחיל אפילו מתחילת שנות השלושים.
 
הסיסים העדינים נושרים ובמקומם מתחילות להופיע שערות מעובות. השורשים של שערות אלה מסועפים וחזקים יותר ולכן שיער לשורשים אלו מכונה "שיער טרמינאלי (שיער מסועף).
שיער טרמינאלי יכול להופיע בכל מיני מקומות שלא היו לפני כן. באוזניים, באף, בעורף ועוד. אחד המקומות הבולטים שהשיער מאוד מטריד, הוא אזור האף, בנחיריים.
 
קשה מאוד שלא להתייחס לשיער זה, מאחר שהוא בולט מאוד ומכיוון שהוא מאופיין לזיקנה, אנו מנסים להעלימו.
חלק מהשיער הטרמינאלי נמצא עמוק בתעלה של הנחיריים והגישה אליו קשה. ישנה אפשרות להסיר שיער מהנחיריים באופן זמני עם פינצטה, עם מספריים, עם מכשיר לקיצוץ שיער וגם עם שעווה, אבל השיער חוזר לצמוח די מהר וגם עם הזמן הוא הופך להיות יותר עבה ויותר ארוך.
 
וישנה אפשרות להסיר שיער לצמיתות מהנחיריים עם קרן אינפרא אדום.
קרן הלייזר היא קרן אינפרא אדום, אבל היא מאוד חזקה ומסוכנת לאזור הנחיריים ולכן מסירים שיער בנחיריים עם הבזק אור שמכיל את קרן האינפרא אדום (IPL).
 
שיער באף קיים הן אצל גברים והן אצל נשים.
 
למי שפשוט נמאס, כדאי מאוד להסיר שיער מהאף ב IPL ושלא ינסה לחשוב אפילו על הסרת שיער באף עם לייזר. קרן הלייזר היא חזקה מאוד והיא פועלת מתחת לפני העור. באזור הנחיריים ישנם נימי דם הרגישים לחום ובטיפולי לייזר הם מתפוצצים. ככל שמרבים לבצע באזור האף הסרת שיער בלייזר, מתווספים עוד ועוד נימים בנחיריים והאף ניראה בסוף כמו אצל אנשים שמרבים לקנח את האף: אדום ונפוח.
 
ישנם אנשים שבנוסף לשיער בתוך הנחיריים יש להם גם מעל האף. למעשה שיער בתוך הנחיריים, בחלק העמוק, הוא בעייתי יותר להסרה מאשר בחלק הקדמי ומעל האף, מכיוון שקשה יותר להגיע לשיער באזורים העמוקים יותר, אבל לא קיימת בעיה להסיר שיער בנחיריים באזור הקדמי ומעל האף.
 
ברוב המכונים להסרת שיער לא קיים ראש מתאים לאזור הנחיריים, אולם במכשיר שבמכון דניש קוסמטיקס הראש הזה קיים יותר מעשור ולכן טיפולי הסרת שיער בנחיריים הם היותר פופולאריים במכון.
 
בסופו של דבר, לרובם של הגברים השיער צומח באף וחבל שרובם של הגברים מגיע להסרת שיער באף מאוחר מדי.
כאשר מופיעות שערות לבנות בודדות על הקרקפת, זה הסימן שכמעט מאוחר מדי.
במצב שיש כבר על הראש שיער לבן, הדבר מרמז שתהליך ההלבנה בשיער באף כבר החל וניתן לזהות אותו רק כאשר אחוז הצבע הלבן גבר על אחוז הצבע הכהה.
 
שיער כהה הנמצא בתהליך הלבנה ושיער לבן אינם ניתנים להסרה לא ב IPL ובטח שלא בלייזר.
 
הטיפול עצמו נמשך חמש דקות לכל היותר והוא בכלל אינו כואב. כואב יותר הלב שהוא נמצא.
הקדימו לבצע את הטיפול איך שהשיער באף מופיע, לפני שתאחרו את הרכבת.
 
 
" דניש קוסמטיקס -  להיות חלקים במיוחד "
 
כל הזכויות שמורות © דניש קוסמטיקס
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...
לייבסיטי - בניית אתרים